> > > Yamaha prezentuje moduł perkusyjny EAD10

Firma Yamaha wprowadza na rynek swój najnowszy produkt. Jest to moduł perkusyjny o nazwie EAD10. Prezentuje on naprawdę ciekawe możliwości i funkcje. Producent zapewnia, że jest to swego rodzaju przełom w kwestii  modułów pomagających w budowaniu zestawów hybrydowych.

moduł yamaha ead10

EAD10 został stworzony do nagrań, prób i występów. Przyda się perkusistom, którzy chcą nagrywać wysokiej jakości materiał w łatwy i przystępny sposób. Wszystko dzięki centralnemu modułowi i połączeniu mikrofonu i triggera, który łatwo montuje się na obręczy centralki. Mikrofon świetnie zbiera i przetwarza naturalny dźwięk całego zestawu, podczas gdy moduł główny dodaje różnorakie efekty (wedle upodobań grającego) takie jak: rimshot, reverb i phase.

Aby ze swojego zestawu stworzyć set hybrydowy wystarczy do modułu centralnego dołączyć opcjonalne triggery do werbla i tomów. EAD10 współpracuje z modelem triggera werblowego DT50S snare trigger i padami DTX Series. To połączenie zapewnia nieskończoną ilość możliwości, które ograniczane są wyłącznie przez wyobraźnię użytkownika. Moduł przechowuje prawie 800 gotowych dźwięków i efektów oraz 50 presetów. Pamięć pozwala na stworzenie dodatkowych 200.

Ciekawą funkcją EAD10 jest darmowa i dedykowana dla systemu iOS opcja Rec ‘N’ Share. Jeśli perkusista chce nagrać swoją grę do ulubionej piosenki, i jednocześnie połączyć to z nagrywaniem obrazu do całości przedsięwzięcia- nic prostszego! . Po skończonym nagrywaniu wystarczy wybrać na smartfonie platformę społecznościową, na której ma znaleźć się materiał i po prostu umieścić tam swoje dzieło.

Wejdźcie na stronę producenta, aby dowiedzieć się o wszystkich funkcjach nowego modułu firmy Yamaha. Zobaczcie również filmik reklamujący EAD10. Cena urządzenia to obecnie ok. 640 $.

http://www.yamahadrums.com/

Share