> > > Zildjian K Sweet cymbal pack

Firma Zildjian przypomina, że znane, popularne i lubiane talerze z serii K Sweet są od jakiegoś czasu dostępne jako tzw. cymbal pack, czyli zestaw talerzy, w którego skład wchodzą: hi hat 15″, crashe 17” i 19” oraz ride 21”.

Ten komplet blach Zildjian K Sweet charakteryzuje się następnymi cechami:

  • większy, 15-calowy hi hat z górną blachą o grubości thin oraz dolną extra heavy, daje sporo szumu i piasku, jednak nie kosztem wyraźnego “cyku”
  • crashe o średnicach 17 i 19 cali oraz grubości extra thin, co daje szybką reakcję, a także surowych, nietoczonych kopułkach zapewniających zrównoważone wysokie częstotliwości
  • ride 21″ o grubości medium thin, dzięki czemu można go crashować, który jednocześnie posiada odpowiednią definicję uderzenia pałką oraz wyraźne brzmienie kopułki.

Jak sami producenci piszą o blachach z tej serii: “Popychając ikoniczne brzmienie serii Zildjian K w nowym kierunku, talerze te są świetne dla wszystkich stylów muzycznych.”

Andrew Tamulynas – Brand Manager talerzy i pałek Zildjian – mówi: “Reakcja na zestaw K Sweet Cymbal Pack jest jak na razie niesamowita. Dotyczy to tak perkusistów w mediach społecznościowych, jak i handlowców, którzy wybrali Zildjian K Sweet Pack najlepszym produktem roku 2020 wśród talerzy perkusyjnych. Z wielką radością stwierdzamy, że wszyscy są podekscytowani tym zestawem blach w takim samym stopniu, co my!

 

Zildjian Part # Product Name/Description UPC
I Family Packs
KS5791 K Sweet Cymbal Pack ( Includes 15″ Hi-Hats – 17″ Crash – 19″ Crash – 21″ Ride ) 642388324875