> > > 10 nowych presetów Gewa Digital Drums – Mariusz Mocarski specjalnie dla Beatit TV

Podczas tegorocznego festiwalu perkusyjnego Caban Drummer Fest (tutaj relacja kliknij) mieliśmy okazję przeprowadzić kilka wywiadów z Artystami, którzy brali udział w wydarzeniu. Jednym z nich jest Mariusz Mocarski, który aktywnie uczestniczył w prezentowaniu oferty europejskiego producenta perkusji elektronicznych firmy Gewa.

Mariusz w tym odcinku prezentuje i opowiada o 10 nowych presetach, które zaprezentowała firma Gewa we wrześniu 2023 roku.

mariusz mocarski

Oto zapis tej rozmowy:

Mariusz Mocarski: Witam Was z Caban Drum Festival z Chrzanowa. Festiwal, którego obecnie odbywa się szósta edycja. Podczas drugiej miałem okazję występować na głównej scenie. Dzisiaj jestem tutaj z Gewa Digital Drums i jestem tutaj z dwoma zestawami opartymi na module G3. Naszym podstawowym w tym momencie module. Każda z konfiguracji G3, G5 i G9.

Mamy trzy moduły i do każdego z tego modułu możemy dopasować trzy różne konfiguracje. Pierwszą konfiguracją jest konfiguracja Studio, czyli pady, płaskie pady. Trzecia to jest konfiguracja Club, czyli G3 Club, z płaskimi tomami i bass drum osiemnastką. I trzecią konfiguracją jest konfiguracja Pro, już z głębokimi tom tomami, z głębokim floor tomem oraz z bass drum 18.

Tak jak wspomniałem dzisiaj mamy dwie konfiguracje G3. Wszyscy, którzy będą tutaj odwiedzać festiwal. W przerwach będą mogli sobie potestować te nasze zestawy, posłuchać brzmienia zarówno na słuchawkach, jak i na monitorze. A drugą taką nowością, świeżynka I to jest pierwszy raz, gdzie w Polsce prezentujemy to są, to jest zestaw dziesięciu nowych zestawów. 10 nowych presetów, które są już do ściągnięcia ze strony Gewa Drums. Ciekawostką jest, że ten komplet, ten set tych zestawów będzie pasował do modułu G3, G5 i G9. Także każdy z użytkowników GEWA Digital Drums będzie mógł pobrać to i korzystać z nich. Są one głównie skierowane do zwolenników nowoczesnych styli, nowoczesnego popu, bitów electro.

Gewa obiecuje kolejne nowe zestawy, także obserwujcie stronę Gewy, obserwujcie media społecznościowe, również moje wszelkie nowości. Pytajcie. Jestem po to, żeby Wam pomagać w dziedzinie Gewa Digital Drums.

Beatit: Przypomnijmy użytkownikom przyszłym i obecnym, że system modułu jest otwarty, czyli te presety, które teraz mamy. One mogą być cały czas powiększane o nowe paczki.

Mariusz Mocarski: Oczywiście system jest otwarty, tak jak i otwarty jest moduł na sample użytkownika. Możemy tutaj zaimportować 100 sampli. Oczywiście tutaj przy okazji Maciek wywołałeś też temat tych najważniejszych funkcji, czyli opcja Bluetooth, połączenia Bluetooth audio MIDI, granie z nagraniami.

Natomiast w sensie otwartości modułu. Co dwa miesiące mamy nowy update firmware’u systemu. Projektanci z Adorf są otwarci na wszelkie sugestie i unowocześnienia. Nie jest to projekt zamknięty, tylko cały czas jest praca zarówno nad modułem G3, G5 i G9, więc zdecydowanie za rok będą kolejne unowocześnienia, udogodnienia i ułatwienia

jeżeli chodzi o moduł G3 i G5 i G9, więc na pewno za rok będą nowe zestawy, nowe udogodnienia oraz będą brane pod uwagę sugestie użytkowników.

Beatit: Super!

Zobaczcie wypowiedź Mariusza w wersji wideo poniżej.