> > > Caban Drummer Fest 2023

Caban Drummer Fest to impreza która już na stałe wpisała się w kalendarz polskich wydarzeń perkusyjnych. W tym roku, 23 września, odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia.

W tym roku wystąpią:

  • Wiktoria Jakubowska
  • Dariusz Daray Brzozowski
  • Igor Falecki
  • Maciej Gołyźniak
Ponadto przewidziano następujące atrakcje:
  • udział gościa specjalnego
  • mini warsztaty perkusyjne
  • stoiska partnerów (dokładne informacje zostaną podane wkrótce)
Miejsce: sala teatralna MOKSiR Chrzanów, ul. Broniewskiego 4
Czas: 23.09.2023r., otwarcie drzwi o 16:45
Bilety: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy, dla dzieci do 12 roku życia) do nabycia w kasie kina Sztuka, Informacji MOKSiR oraz online (https://iframe359.biletyna.pl/artist/view/id/34522).
Dla pierwszych 100 uczestników przygotowano dodatkowo specjalne bilety kolekcjonerskie, które będzie można odebrać przy wejściu.
Wiktoria Jakubowska należy do najwybitniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Współpracowała lub współpracuje z takimi artystami, jak: Karaś/Rogucki, Aga Bigaj, Paulina Przybysz, Kasia Lins, Ralph Kaminski, czy Jerry & The Pelican System.
Dariusz “Daray” Brzozowski to jeden z wielkich polskiego bębnienia ekstremalnego i internacjonał, występujący na całym świecie z norweskim zespołem black metalowym Dimmu Borgir, w polsce z zespołami Hunter i Black River, a mający na koncie współpracę z takimi zespołami, jak: Vader, Vesania, czy Masachist. Niedawno pojawił się także na koncercie w szeregach legendy punku – zespołu Moskwa.
Igor Falecki, pomimo młodego wieku, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych perkusistów, nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Aktualnie studiuje na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Był stypendystą m.in. Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Miasta Gdańska. Ma na koncie współpracę z takimi zespołami i artystami, jak: Capella Gedanensis, orkiestra Radzimira Debskiego, Quebonafide, czy Taco Hemingway.
Maciej Gołyźniak jest doświadczonym perkusistą koncertowym i studyjnym, a także edukatorem. Współpracował lub współpracuje z takimi artystami, jak: Renata Przemyk, Natalia Nykiel, Brodka, Sorry Boys, Emigranci, Lion Shepherd, Meller Gołyźniak Duda. Jest także bandleaderem, prowadząc własne Maciej Gołyźniak Trio.