> > > Warsztaty perkusyjne KILLER DRUM

Nadchodzą kolejne ciekawe warsztaty perkusyjne, tym razem we Wrocławiu!

W sobotę 9 września 2023 r. szkoła TONY zaprasza na warsztaty, które poprowadzą Michał Lange i Kuba Regulski, a gościem specjalnym będzie Dariusz Kaliszuk, który współpracował z nami przy naszym pierwszym konkursie werblowym (TUTAJ).

Impreza potrwa aż 9 godzin (10.00 – 19.00), a program przewiduje m.in. indywidualne konsultacje z Dariuszem Kaliszukiem, w ramach których każdy z uczestników będzie mógł odbyć 30-minutową sesję nagraniową do uprzednio otrzymanego podkładu. Każde z nagrań otrzyma szczegółowy komentarz.

Organizatorzy zachęcają Was w następujący sposób: “Jeżeli w Twoje rytmy nie chcą „jechać” zaczyna brakować „tego czegoś” i dobiłeś do „ściany” ze swoimi bębnami, szukasz motywacji do ćwiczeń, DRUM KILLER to idealne warsztaty, które z pewnością wprowadzą twoje granie i ćwiczenie na wyższy level.”

Szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/787351136368176

Od lewej: M. Lange, D. Kaliszuk, K. Regulski. Źródło zdjęć: tony.com.pl

Dariusz Kaliszuk. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. W roku 1989 odbył roczne studia podyplomowe na Wyższym Instytucie Sztuki w Hawanie (Kuba). Dr. Hab. Dariusz Kaliszuk na codzień pracuję jako adiunkt na AM we Wrocławiu w katedrze Jazzu i Muzyki Estradowej. Był członkiem wrocławskich zespołów jazzowych Salted Peanuts i Funky Groove, z którymi zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na krajowych i zagranicznych festiwalach jazzowych. Od 20 lat jest związany z teatrem Muzycznym Capitol. Współpracował z orkiestrami Kukla Band i Alex Band.

Michał Lange. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale jazzu. Perkusista, edukator, muzyk sesyjny regularnie występujący z różnymi artystami w kraju i za granicą. Od 2017 roku na stałe współpracuje z zespołem Percival Schuttenbach (odpowiedzialnym m.in. za ścieżkę dźwiękową do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon).
Nauczyciel gry na perkusji z ponad 10-letnim doświadczeniem, prowadzi zajęcia zarówno z najmłodszymi dziećmi, jaki i osobami dorosłymi.

Kuba Regulski. Perkusista od wielu lat związany z dolnośląską (a szczególnie wrocławską) sceną alternatywną. Na stałe współpracujący z zespołami HURT, Świnka Halinka, DDA, Woda Ski BlaDust BlowPOLYC. W charakterze sidemana współpracuje lub współpracował z takimi artystami jak m.in.: Jah Meek (JAM), Marlene Johnson (DE), Stage of Unity, Trzynasta w Samo Południe, Mesajah, Bob One, Bas Tajpan, Prawda, Janek Samołyk, Calu, Riddimzz Team. Występował na wielu festiwalach w kraju i zagranicą (Przystanku Woodstock, Castle Party, Africa is Hungry, Winter Reggae Festival, RealBeat Festival (CZ), Wataha Fest (Norwegia). Uczestnik oraz współtwórca programu “Bajka Bez Barier”.