> > > Daj się zainspirować: Dixon PDP48

Daj się zainspirować: pad ćwiczebny Dixon PDP48

W ramach naszej serii filmów pod hasłem “Daj się zainspirować” przedstawiamy króciutkie klipy pokazujące praktyczne zastosowanie nieoczywistych, nowych lub dotychczas mało znanych, efektowych instrumentów perkusyjnych, hardware’u oraz akcesoriów pochodzących od najrozmaitszych producentów.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że są to klipy skupiające się na szybkim zaprezentowaniu możliwości danego instrumentu lub urządzenia, a więc bez zwyczajowej produkcji (kilka kamer, postprodukcja studyjna itd.). Chodzi o przekazanie widzom BeatIt we “flaszowej” formie samej idei związanej z danym produktem.

dixon-pdp48

Wszystkie Bębniarki i wszyscy Bębniarze doskonale znają ideę przyświecającą produkcji padów ćwiczebnych i nie ma co się nad tym rozpisywać. Rynek perkusyjny (w tym również polski) jest zalany wszelkiej maści “plackami”, i to bardzo dobrze. Sądzimy jednak, iż naszym obowiązkiem jest od czasu do czasu zwracać Waszą uwagę na produkty, które być może nie zakotwiczyły w świadomości klientów polskich sklepów do takiego stopnia, jak te pochodzące z oferty potężniejszych konkurentów, a które w niczym im nie ustępują.

Dziś pora na pad ćwiczebny Dixon PDP48. Jest to “placek” o średnicy 6″, wykonany z gumy, cichy, a jednocześnie dający całkiem naturalne wrażenie podczas gry. Pad można przykręcić do zwykłego statywu do talerzy. Warto się zainteresować.!