> > > Daj się zainspirować: maszynka do hi-hatu Pearl Rapid Lock

W ramach naszej serii filmów pod hasłem “Daj się zainspirować” przedstawiamy krótkie klipy pokazujące praktyczne zastosowanie nieoczywistych, nowych lub dotychczas mało znanych, efektowych instrumentów perkusyjnych, hardware’u oraz akcesoriów pochodzących od najrozmaitszych producentów (oraz własnej produkcji).

Ostatnio mieliśmy trochę problemów z odkręcającą się śrubą w jednej z naszych maszynek do hi-hatu. Cóż, można przyjąć, że to złośliwość rzeczy martwych. Nie lubimy jednak, gdy coś po prostu nie działa, i nagle przypomnieliśmy sobie o tym, że firma Pearl zaprezentowała w tamtym roku świetne rozwiązanie naszego problemu – maszynkę Pearl Rapid Lock! Dzisiaj z jej pomocą pokażemy Wam jak bezboleśnie pozbyć się problemu, który nas dręczył.

pearl rapid lock maszynka

Działanie maszynki Pearl Rapid Lock jest bardzo proste. Aby sciągnąć dolną część wystarczy wcisnąć dwa wystające elementy i odczepić ją od całości. Gotowe. Tyle i aż tyle. “Ścisk” talerza możemy oczywiście regulować górną częścią. Wszystko trzyma się naprawdę solidnie i mocno, dając pożądane uczucie komfortu gry. Jeśli kiedykolwiek borykaliście się z problemem spadającego hi-hatu, gorąco polecamy rozwiązanie firmy Pearl. Cena takiej maszynki to ok. 95 zł.

pearl rapid lock clutch

Maszynkę możecie kupić m.in. w Avant Drum Shop!

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału!

 

http://pearldrum.com/

Share