> > > Jubileusz zespołu Raz Dwa Trzy

Grupa na swoje 25-lecie ma kilka niespodzianek dla fanów.

“Raz Dwa Trzy Dwadzieścia Pięć” – taką nazwę ma cykl wydarzeń, które zespół zaplanował na swój jubileusz. Będzie on okazją do spotkań z przyjaciółmi zespołu, towarzyszącymi mu w 25-letniej karierze. Przyjaciółmi obok muzyków, są również: aranżerowie, producenci, pisarze i oczywiście publiczność.

raz dwa trzy

My chcielibyśmy napisać o koncercie, który odbędzie się 22 stycznia w Krakowie (w ICE Kraków Congress Centre). Jest on nadzwyczajny, ponieważ zespół Raz Dwa Trzy wystąpi z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod dyrekcją Huberta Kowalskiego. Do współpracy zostali też zaproszeni znakomici goście, którzy na razie pozostają niespodzianką.

Grupa powstała w lutym 1990 roku, a założyli ją: Adam Nowak, Grzegorz Szwałek, Jacek Olejarz i Jacek Ograbek. Perkusistą Raz Dwa Trzy do dnia dzisiejszego jest Jecek Olejarz. Przy okazji zapowiedzi koncertu, chcielibyśmy przypomnieć serię wywiadów, które przeprowadziło Beatit z tym znakomitym perkusistą oraz przypomnieć jego grę na żywo:

https://www.beatit.tv/jacek-olejarz-wywiad-cz-1/

https://www.beatit.tv/jacek-olejarz-wywiad-cz-2/

https://www.beatit.tv/jacek-olejarz-wywiad-cz-3/

https://www.beatit.tv/jacek-olejarz-wywiad-cz-4/

https://www.beatit.tv/jacek-olejarz-raz-dwa-trzy-talerzyk-na-zywo/