> > > Meinl Drum Festival 2016: Anup Sastry, cz. 1

Jak chyba wszyscy maniacy bębnów w Polsce pamiętają, 17 września 2016 r. odbyło się prawdopodobnie największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie perkusyjne tego roku (obok opolskiego Drum Festu), a mianowicie MEINL DRUM FESTIVAL 2016.

Teatr Roma pomieścił setki Bębniarek i Bębniarzy, którzy zjechali z całej Polski, by cieszyć się występami krajowych i zagranicznych gwiazd, spotkać się z nimi, przybić piątkę, pogadać, strzelić sweet focię, na własne oczy i uszy obadać pełną ofertę blach i perkusjonaliów firmy Meinl, ale także (a może przede wszystkim) poznać się osobiście i choć trochę zintegrować.

anup-sastry-1

Ekipa BeatIt, oprócz tych wszystkich celów, miała jeszcze jedno zadanie: zrelacjonować całe wydarzenie (reportaż z festiwalu możecie zobaczyć w osobnym poście), a także pociągnąć za język artystów biorących udział w tym niecodziennym wydarzeniu. W związku z tym, specjalnie dla Was, świetny bębniarz i gwiazda YouTube Anup Sastry w pierwszej części wywiadu, jakiego udzielił nam przed swoim występem.

Życzymy miłego odbioru!