> > > Nowe produkty firmy Ahead

Sprawdźcie, co nowego przygotowała dla Was firma Ahead!

Wielu perkusistów z pewnością kojarzy słynne aluminiowe pałki sygnowane przez samego LarsUlricha. Jest to produkt, który cieszy się naprawdę dużą popularnością, jak i kontrowersjami oraz niepochlebnymi opiniami (jak z resztą sam artysta). Na rynek wprowadziła go firma Ahead, która teraz przedstawia swoje nowe pomysły.

Pierwszym z nich jest model pałek MAXX 5A, który cechować się ma jeszcze większą wytrzymałością, zasięgiem i artykulacją, przy zmniejszonej wadze. Przy ich tworzeniu wykorzystywany jest nowy proces, który polega na bardzo mocnym rozżarzaniu pałki, co nadaje firmowym prętom aluminiowym 7075 większą grubość. Według producenta powinny wytrzymać 6-10 razy dłużej niż standardowe, drewniane pałki. Podobnie jak starsze modele, te również posiadają wymienne końcówki. Pałki mają generować do 50% mniej wstrząsów niż standardowe kije, model MAXX 5A jest dodatkowo wyposażony w system kontroli wibracji VRS.

Ahead Maxx 5A pałki

Kolejną nowością jest mały pad, który w przeciwieństwie do wielu konwencjonalnych padów nie wymaga montowania go na statywie w celu zapewnienia mu stabilności. Wyposażony jest on w żelową podstawkę, która przykleja się do każdej płaskiej powierzchni. Można teraz ćwiczyć na biurku, kuchennym blacie, pralce, i gdzie jeszcze dusza zapragnie. Żelową podstawę można myć, więc każdy osad zostanie usunięty, a właściwości klejące pozostają. Producent zapewnia, że pad posiada bardzo realistyczne odbicie oraz jest bardzo cichy.

Ahead Pad 6 cali

Ostatnią nowością jest propozycja dla perkusistów marszowych, którzy grają na multi-tomach. Pad CHAVEZ S-HOOP TENOR PAD oferuje stalowe obręcze, na których swobodnie można ćwiczyć rimshoty, oraz małe komory dźwiękowe dla realistycznego odwzorowania bębnów oraz sprawdzania celności uderzeń. Dzięki specjalnym montowaniom z przylegającej gumy całe urządzenie można bez problemu zawiesić na statywie do werbla. Producent zapewnia, że pad jest bardzo cichy.

Ahead pad multi tom

Więcej informacji na temat nowości od firmy Ahead możecie znaleźć na ich stronach:

http://www.aheaddrumsticks.com/

https://www.facebook.com/OfficialAheadDrumsticks/

Share