> > > Nowości ROLAND

W najbliższy weekend przedstawionych zostanie ponad 30 nowych instrumentów marek Roland i BOSS. Już jutro, czyli 9 września, będzie miał miejsce 24-godzinny muzyczny festiwal online pod nazwą “The Future Redefined“, a w ramach tego wydarzenia także “Dzień 909“. Przez cały dzień z całego świata prowadzone będą transmisję internetowe z nowościami i koncertami.

Wydarzenie oraz wiadomości będzie można śledzić na żywo pod następującym adresem :  http://tfr.roland.com/eu/

roland-future-redefined-big

Druga dobra wiadomość jest taka że większość tych nowości będzie można zobaczyć w Polsce już dzień po premierze. Otóż TIR BOSS, który można było zobaczyć na głównym placu MusikMesse zawita do Polski 10 września (sobota) i zaparkuje na rynku głównym w Manufakturze w Łodzi.W tym dniu od południa do 20-tej wieczorem firma Roland zaprasza wszystkich zainteresowanych na pokazy instrumentów oraz koncerty.

Wśród występujących będą: znany gitarzysta Alex Hutchings, Bartek Szopiński (Boogie Boys – piano), Krzysztof Ścierański (bass synth, looper), Patryk “Tik-Tak” Matela (looper, beat box) oraz, co najbardziej interesuje naszych widzów, Mariusz Mocarski, który zaprezentuje perkusje elektroniczne.

roland-truck