> > > Co nowego w Gewa Digital Drums – opowiada Mariusz Mocarski

Podczas tegorocznego festiwalu perkusyjnego Caban Drummer Fest (tutaj relacja kliknij) mieliśmy okazję przeprowadzić kilka wywiadów z Artystami, którzy brali udział w wydarzeniu. Jednym z nich jest Mariusz Mocarski, który aktywnie uczestniczył w prezentowaniu oferty europejskiego producenta perkusji elektronicznych firmy Gewa.

Oto zapis tej rozmowy:mariusz mocarski

Mariusz Mocarski: Myślę, że nie jest to jakoś super wielką tajemnicą i wszyscy gdzieś tutaj czekamy na kolejny moduł, kolejną serię. Mamy G9, G5, G3.

Nie mogę zdradzić jaka tam będzie kolejna, kolejny numerek tego modułu, ale zdecydowanie będzie to ukłon w kierunku edukacji w kierunku szkół. Będzie to moduł skierowany głównie pod kątem początkujących, głównie pod kątem edukacyjnym, więc ta cena będzie naprawdę na polski rynek bardzo, bardzo zachęcająca, przy utrzymaniu wysokiego poziomu brzmieniowego i przy utrzymaniu większości funkcji.

Myślę, że nowy moduł, nowy model, wejdzie bardzo mocno, szczególnie na polski rynek.

Drugą nowością jest to, że tak jak wspominałem współpracuje z siedzibą główną Gewy i obecnie pracuje nad nowymi presetami, więc na pewno 5 presetów kolejnych nowych będzie wychodziło spod mojej ręki. I bardzo się z tego cieszę, że tutaj polski akcent też będzie słyszalny w modułach Gewy. Więc to są takie dwa najważniejsze projekty na ten rok.

Beatit: Bardzo Ci dziękuję. Do zobaczenia wkrótce na następnych festiwalach.

Mariusz Mocarski Do zobaczenia! Miłego użytkowania i. Wszelkie pytania zapraszam do mnie.

Zobaczcie wypowiedź Mariusza w wersji wideo poniżej.