> > > Odpicuj mi blachę: Zildjian A Custom Heavy Crash 19” | TEST BEATIT

Dzisiaj w naszym cyklu #odpicujmiblachę przedstawiamy Wam naprawionego crash’a Zildjian A Custom Heavy 19”

Na dole artykułu załączamy film z testowania tego talerza po wycięciu!

Zildjian A Custom Heavy Crash 19”

Niesamowita blacha do ostrej muzyki.

Talerz posiadał pęknięcia od krawędzi powstałe od wgnieceń podczas upuszczenia.

Po wycięciu świetnie sprawdza się jako Crash lub Ride, zachowując przy tym pierwotny charakter!

Chcesz naprawić swoje talerze? Poniżej przeczytasz szczegółowe informacje:

“Zapraszam do skorzystania z usługi naprawy talerzy perkusyjnych. Przez ostatnich kilka lat z moich usług skorzystało mnóstwo perkusistów z całej Polski 😉 Mieliśmy styczność z każda marką i typem talerzy perkusyjnych na rynku. Najlepsze rozwiązanie dla uratowania wiekowego, wyjątkowego talerza jak i naprawy drobnego uszkodzenia profesjonalnej blachy!

Zajmują się każdym typem pęknięcia :

  • Pęknięcie od krawędzi talerza
  • Pęknięcie po toczeniu talerza
  • Pęknięcie od otworu montażowego/wyrównanie otworu z keyholem   

Zależy nam, aby talerze zachowały jak najwiecej brzmienia względem oryginału. W przypadku drobnych pęknięć 0,5-1,5 cm (30-50gram różnicy) strata na brzmieniu jest wręcz niezauważalna!

Nie zajmujemy się przetaczaniem talerzy na mniejsze średnice, jak i przeróbkami typu ozone. Niestety talerze po takiej operacji (przetoczenia) nie brzmią dobrze, często pojawiają się przydźwięki i talerz traci swój charakter. Podobnie jest z przeróbkami typu ozone. Do tego celu nadają się jedynie talerze o grubości paper thin/thin. W przypadku grubszych dźwięk również nie jest zadowalający.

Do naprawy wykorzystujemy specjalistyczne maszyny do obróbki metali kolorowych, min. technologię water jet wraz z dodatkowym polerowaniem krawędzi wycięcia!

Metoda ta jest najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna. Pozwala na usunięcie/zabezpieczenie talerza bez przegrzewania się materiału. Po wycięciu krawędź jest idealnie gładka, bez jakichkolwiek „zadziorów” czy ostrych krawędzi!

Dodatkowo prowadzę dokumentację zdjęciową przed i po naprawie, nagrania Audio/ Video przed i po, jak również na życzenie klienta ważymy instrument.

Jest możliwość dostarczenia talerza na terenie Krakowa i okolic, jak i działamy wysyłkowo na terenie całej Polski! Większość realizacji jest natychmiastowa, odbiór lub wysyłka zwrotna odbywa się tego samego dnia! Talerze do wielkości 16” można nadać paczkomatem, w przypadku większej średnicy bez problemu można wysłać za pośrednictwem kuriera lub poczty. Koszt usługi wynosi od 20 euro od wycięcia. W przypadku kilku uszkodzeń lub kilku talerzy wycena odbywa się indywidualnie!

Na hasło BEATIT otrzymacie od Kuby dodatkowy rabat na tę usługę!

Oto dane teleadresowe do Kuby Sroki:

Tel: 889337333

Mail: lekcjeperkusjakrakow@gmail.com

kubadrumexpert@gmail.com

Oferta w internecie : https://www.olx.pl/d/oferta/drum-cymbal-repair-wycinanie-talerzy-perkusyjnych-hihat-ride-crash-CID751-IDTOyk1.html