> > > Premier zapowiada obchody 100-lecia marki

22 października 2022 r. Premier będzie obchodzić swoją setną rocznicę. To znaczy 100 lat na rynku zestawów perkusyjnych i perkusjonaliów!

W oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnym profilu FB Premiera czytamy:

Aby uczcić ten ważny rozdział w naszej historii, planujemy wprowadzić nowe produkty, specjalne edycje rocznicowe, gadżety i zmienioną oraz odświeżoną stronę internetową. Obserwuj tę przestrzeń… W nadchodzących miesiącach będziemy udostępniać wiele zajawek, aby zaostrzyć Twój apetyt na perkusję.”

Począwszy od najbliższego piątku, Premier będzie codziennie udostępniać na swoich mediach społecznościowych jedno ze stu wspomnień na temat marki, aby doprowadzić nas wszystkich do kulminacyjnego momentu (który, jak się domyślamy, będzie miał miejsce w październiku).

W oświadczeniu na oficjalnym profilu FB Premiera czytamy dalej:

Premier byłby niczym bez perkusistów grających na naszych instrumentach, followersów i fanów (dziękujemy Wam!), więc bardzo pragniemy, abyście przyłączyli się do naszych rocznicowych obchodów. Zapraszamy do dzielenia się Waszymi wspomnieniami i historiami związanymi z korzystaniem z instrumentów Premier, a także zdjęciami to ilustrującymi.”

W czerwcu ubiegłego roku ogłoszono, że Gear4music przejął pełną kontrolę nad Premier Percussion, co oznacza powrót własności tej zasłużonej marki perkusyjnej w ręce angielskie, a konkretnie do Yorku. Firma Musick Limited pozostanie dystrybutorem wszystkich produktów związanych z marką Premier w USA.

Odwiedź media społecznościowe oraz oficjalną stronę internetową marki Premier:

https://www.facebook.com/PremierDrumCo
https://www.instagram.com/premierdrumco/
http://www.premier-percussion.com

Zobacz także:

Nowy właściciel marki Premier

Test BeatIt: zestaw perkusyjny Premier Genista GM20-25

Test BeatIt: zestaw perkusyjny Premier Genista GM24-10