> > > Prezentacja pałek firmy Zildjian na NAMM 2017

BeatIt przedstawia pałki firmy Zildjian podczas targów muzycznych NAMM 2017

Targi muzyczne NAMM to najpoważniejsza i największa impreza tego typu na świecie. Krótko i na temat. Spróbujmy uzasadnić stwierdzenie, które w zasadzie nie wymaga uzasadnienia. Tysiące wytwórców wszystkich możliwych rodzajów instrumentów (a więc także i perkusji), nagłośnienia, oprogramowania czy dostawców usług związanych z branżą muzyczną. Do tego dziesiątki tysięcy zwiedzających trzypiętrowe centrum konferencyjne w kalifornijskim Anaheim, przy czym wszyscy również są pracownikami praktycznie każdej gałęzi przemysłu muzycznego. Tak też było i w tym roku. To trzeba po prostu zobaczyć i doświadczyć wszystkiego na własnej skórze!

Ograniczając nasze relacje do wydarzeń i produktów związanych z perkusją (co jest raczej zrozumiałe) i tak możemy stwierdzić, że w roli wystawców podczas NAMM 2017 pojawili się wszyscy najwięksi światowego rynku perkusyjnego (Zildjian, Sabian, Paiste, Meinl, DW, Gretsch, Tama, Yamaha, Pearl itd.), wszyscy, którzy się dla niego zasłużyli i którzy się na nim liczą (Dixon, Istanbul, Anatolian, Vater), a także ci, którzy chcą taki status osiągnąć (np. kanadyjski producent pałek i akcesoriów Headhunters czy wytwarzający głównie perkusyjne akcesoria Big Bang Distribution). Nie można również nie wspomnieć o wielkich nazwiskach spośród perkusistów obecnych w tym roku w Anaheim. Wśród tych ostatnich znaleźli się: Steve Gadd, Steve Smith, Marvin “Smitty” Smith, Benny Greb, Vinnie Colaiuta, Mike Johnston, Danny Carey, Nicko McBrain, John JR Robinson, Russ Miller, Daru Jones, Gregg Bissonette, Mikkey Dee, Rick Latham, Vinny Appice czy Gergo Borlai. A to zaledwie czubek góry lodowej…

Nowe pałki Zildjian na stoisku firmy podczas targów NAMM 2017

zildjian pałeczki

Pałki perkusyjne produkcji firmy Zildjian na NAMM 2017

Na stoisku firmy ZILDJIAN oprócz fantastycznie brzmiących talerzy w każdych rozmiarach i konfiguracjach dostępne dla odwiedzających były także pałki sygnowane nazwą tego znamienitego producenta. Poznaliśmy trzy absolutne nowości, które w tym roku wejdą do arsenału modeli, które można nabyć. Pierwszym z nich był przykuwający uwagę, krwisto czerwony komplet pałek sygnowany przez JoshDuna z bijącego rekordy popularności zespołu Twenty One Pilots. Jej rozmiar to coś pomiędzy 5A i 5B, jest nieco dłuższa, i z pewnością posłuży perkusistom lubiącym mocniej uderzyć! Drugim kompletem, który Zildjian wprowadza w tym roku na salony jest kolejna sygnatura. Tym razem padło na dobrze znanego i bardzo widowiskowego perkusistę, którym bez wątpienia jest Thomas Pridgen. Jego model to przede wszystkim narzędzie do konkretnego przyłożenia. Grubość i długość idzie tu w parze z ciężkością. Ostatnim modelem, który nam zaprezentowano jest dodatek do wprowadzonej jakiś czas temu serii Guage. Tym razem jest to Guage 9, typowe 5A z nieco mniejszą końcówką, oraz zwężaniem, które zaczyna się nieco później niż w większości pałek. Zapraszamy do zapoznania się z relacją:

http://muzyczny.pl/119577g_Instrumenty-perkusyjne-Palki-perkusyjne.html