> > > Promocyjne ceny talerzy Wuhan w DrumStore

Do Salonu perkusyjnego DrumStore zawitała prawdziwa gejsza! Spytacie pewnie: co ona tam robi? Przybyła aby obwieścić wszem i wobec, że od teraz w gdyńskim salonie panują wyjątkowo niskie ceny na produkty firmy Wuhan: kute ręcznie talerze z Chin!

Tradycyjne talerze WUHAN są wykonane z brązu B20 i następnie uważnie kute i toczone zaraz przed tym jak uzyskują swoje błyszczące wykończenie. W talerze innych producentów w podobnym zakresie cen wykonane są z taniego brązu B8 lub mosiądzu, natomiast tradycyjne talerze Wuhan wykonane są z brązu B20, używanego w większości hi-endowych blachach. Nie znajdziesz lepszej jakości i lepszego brzmienia w innych blachach na tym poziomie cen.

Chińska prowincja Wuhan słynie z 2500 letniej tradycji produkcji gongów i talerzy perkusyjnych. Trzeba przyznać iż robią to najlepiej na świecie. Nasze gongi i chiny mają opatentowaną technologię oraz zastrzeżoną nazwę i jako jedyni na świecie mogą produkować Gongi i chiny pod oryginalną marką WUHAN.
Zobaczcie próbki, zajrzyjcie do sklepu i sprawdźcie ich bogatą ofertę. Przekonajcie się sami, że chińska jakość ma nie tylko zły wydźwięk!