> > > Ślepe testy, quiz 2: powlekane naciągi werblowe

Bębniarki i Bębniarze! W ubiegłym tygodniu zainaugurowaliśmy zapowiadany przez nas cykl konkursów pod hasłem “Ślepe testy“, który przygotowujemy razem ze sklepem Avant Drum Shop. Przez najbliższy rok co tydzień będziemy Wam proponować jeden króciutki test, w którym Waszym zadaniem będzie poprawna identyfikacja instrumentów wyłącznie ze słuchu, na podstawie nagrania audio, a wśród uczestników losowane będą nagrody rzeczowe.

Ślepe-Testy-logoZgodnie z obietnicą mamy dla Was drugi quiz, w którym dokonujecie wyboru pomiędzy następującymi powlekanymi naciągami werblowymi: Evans G1 Coated 14″, Aquarian Texture Coated 14″ i Remo Ambassador Coated 14″.

Dla tych z Was, którzy nie przystąpili do pierwszej edycji ślepych testów podajemy wszystkie czynności, które należy wykonać, aby tym razem wziąć udział w zabawie:

  1. Wchodzicie na stronę http://slepetesty.beatit.tv/testy/quiz-2/
  2. Wpisujecie Wasze dane osobowe
  3. Zapoznajecie się z regulaminem konkursu i akceptujecie go
  4. Po przejściu na drugą stronę identyfikujecie próbkę dźwiękową A i B, a także wybieracie tę, której brzmienie bardziej Wam się podoba
  5. Otrzymujecie e-mailowe potwierdzenie wzięcia udziału w konkursie.

Nagrodą w drugiej edycji jest metronom KORG MA-1, który ufundował AVANT DRUM SHOP . Wyniki losowania ogłosimy w najbliższy piątek.

Zabaw się razem z nami!