> > > Stopa Schossleitner P-16

Ten wyjątkowy produkt przedstawiamy w ramach ciekawostki, aczkolwiek wierzymy, że może się tu znaleźć osoba zainteresowana posiadaniem takowego. Schossleitner Technologies, austriacki twórca owej stopki przedstawia ją jako najlepszy, najszybszy, najbardziej innowacyjny i najbardziej ekskluzywny pedał perkusyjny dostępny na rynku. Na dodatek jego nazwa jest trudna i długa, aczkolwiek przy odrobinie chęci warto się z nią zmierzyć.

Schossleitner P-16 jest niezwykle czułym i bezpośrednio reagującym mechanizmem. Można z niego wykrzesać bardzo wysoką skalę dynamiki uderzeń i zawrotne prędkości. Profesjonalni muzycy poddali P-16 ekstremalnym wysiłkom w długoterminowych testach. Testy te wykazały, że P-16 jest wysoce niezawodnym, precyzyjnym i elastycznym instrumentem, który może znacznie zwiększyć możliwości podczas grania.

Oto niektóre cechy stopki P-16:

-Całkowicie wykonana w Austrii

-Wszystkie części ruchome to łożyska kulkowe 

-Podnóżek wykonany z drewna, szlachetny i jednocześnie przyjemny w ćwiczeniu bez butów

-Niezliczone możliwości indywidualnej regulacji pedału

-Ponadczasowy design

-Wszystkie części są wykonywane ręcznie przez doświadczonego inżyniera mechanika i perkusistę

-Wszystkie ustawienia są łatwe do wprowadzenia

-Możliwość rozbudowy do modelu podwójnego

Cena pojedynczej stopki: 1.390,00 €

Prezentacja sprzętu miała miejsce 24.10.2017 r. w Wiedniu. Miejmy nadzieję, ze wkrótce ukażą się m.in. filmiki przedstawiające pracę tego Rolls Royce’a wśród stopek perkusyjnych! Zainteresowanych dalszymi losami projektu odsyłamy na stronę producenta.

Źródło

Share