> > Warsztaty Gergo Borlai w Drumcenter

Weź udział w warsztatach Gergo Borlai i wygraj werbel marki DrumCraft

Gergo Borlai pochodzi z Węgier, przygodę z perkusją rozpoczął w wieku 3 lat. Dzięki swemu ojcu, cenionemu inżynierowi dźwięku, od wczesnego dzieciństwa obcował z muzyką jazzową i fusion – artystów i zespoły z tego kręgu wymienia jako swoją największą inspirację. Dlatego też pierwszymi utworami, których uczył się grać, były „Take Five” Brubecka i „Chameleon” Hancocka.

Edukację w szkole muzycznej rozpoczął w wieku 6 lat, po czym jako dwunastolatek zadecydował o samodzielnej kontynuacji nauki. W wieku lat 17 nagrał pierwszy autorski album. Do dnia dzisiejszego ma ich na koncie trzy, natomiast jego bębny można usłyszeć na ponad 130 albumach, przeważnie węgierskich artystów. Często pełni też rolę aranżera lub szefa artystycznego danego przedsięwzięcia.

Screen Shot 2013-11-26 at 12

Dwukrotnie zdobywał w ojczyźnie tytuł perkusisty roku. Ma na koncie dwie złote płyty (jako aranżer i jako sideman), jest laureatem konkursów perkusyjnych oraz nagród przyznawanych za całokształt twórczości.
Strony które warto obejrzeć:
http://www.vicfirth.com/artists/gergo_borlai.php
http://www.drummerworld.com/drummers/Gergo_Borlai.html

Gergo Borlai jest endorserem takich marek jak:

DrumCraft, Paiste, Vic Firth, REMO

 Firma Gewa dodatkowo ufundowała werbel DrumCraft Lignum Maple 14×6,5, który stanie się nagrodą w losowaniu dla uczestników i klientów, którzy tego dnia dokonają w sklepie stacjonarnym zakupów na min. 39 zł.