> > > Warsztaty online z Ringo Starrem

MasterClass to serwis internetowy oferujący warsztaty w tak różnych dziedzinach jak sztuka i rozrywka, dom, muzyka, biznes, pisarstwo, gotowanie, design, sport, gry, wellness, administracja i zarządzanie, czy nauka i technologia. Ich motto brzmi: “Learn from the world’s best” (“Ucz się od najlepszych na świecie”), a prelegenci i prowadzący zajęcia reprezentujący tylko branżę rozrywkową to na przykład: wokalistki i autorki Alicia Keys oraz St. Vincent, aktorzy Natalie Portman i Samuel L. Jackson, czy znany na całym świecie szef kuchni Gordon Ramsay.

Aktualnie oferta serwisu została poszerzona o wydarzenie, które powinno podnieść ciśnienie niejednemu maniakowi i niejednej maniaczce bębnów, ponieważ Ringo Starr – legendarny perkusista zespołu The Beatles – poprowadzi warsztaty na temat gry na perkusji oraz kreatywnej współpracy. Oto, co sam gwiazdor mówi na temat tego przedsięwzięcia:

Uwielbiam grać na bębnach i tworzyć muzykę z innymi ludźmi od kiedy byłem nastolatkiem. To po prostu przepełnia moją duszę. Chcę, żebyście i Wy poczuli tę radość podczas gry i współpracy z innymi twórcami i tym pragnę się z Wami podzielić podczas zajęć oferowanych przez MasterClass. Opowiem o moim podejściu do udanej współpracy, grze z serca, a także znalezieniu własnego, unikalnego stylu gry. Bez względu na to, na którym etapie przygody z bębnami jesteście, chcę, abyście mieli z niej tyle radości, ile ja miałem z i mam z mojej. Mam nadzieję, że przyłączycie się do tej jazdy!

Wszystkie szczegółowe informacje oraz zapisy pod adresem: https://www.masterclass.com/ringostarr

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamującego wydarzenie: