> > > Łukasz “Icanraz” Sarnacki wywiad dla BeatIt, cz. 2

Wywiad w klubie Alibi

Łukasz “Icanraz” Sarnacki to perkusista ze sporym już stażem na scenie metalu ekstremalnego. Jego muzyczne C.V. obejmuje współpracę z kapelami Abused Majesty, Asgaard, Christ Agony, Naumachia, Hermh, Markiz de Sade, Via Mistica czy Zorormr, a obecnie bębni on w zespołach Devilish Impressions, Pigface Beauty i Corruption. Grę na perkusji rozpoczął w wieku 9 lat, 23 lata temu, co znaczy, że swoje 10000 godzin zdążył już przez ten czas “odbębnić”. Efekty widzieliśmy sami podczas kliniki perkusyjnej, której był gospodarzem w ramach tegorocznej edycji międzynarodowego festiwalu DRUM FEST w Opolu. Ma na koncie kilkanaście płyt studyjnych i dziesiątki koncertów w całej Europie od portugalskich wybrzeży Atlantyku, aż po Ural. Swoim pokaźnym doświadczeniem i wiedzą Łukasz dzieli się w prowadzonej przez siebie szkole rockalizacja.pl z siedzibą w Białymstoku i filią w Sokółce. Należy także zaznaczyć, iż cała ta ciężka praca przynosi widoczne rezultaty i została zauważona przez poważnych producentów sprzętu perkusyjnego, dzięki czemu nasz dzisiejszy bohater jest oficjalnym endorserem takich marek jak: Mapex, Istanbul Agop oraz Agner.

lukasz-icanraz-sarnacki

Łukasz “Icanraz” Sarnacki, wywiad dla BeatIt, odc. 2

Nie skorzystać z okazji porozmawiania z tak wytrwałym, pracowitym i doświadczonym muzykiem nie mogliśmy, ponieważ byłby to grzech przeciw perkusji, a takich BeatIt popełniać nie zwykło. Z tego powodu uruchomiliśmy nasz wrocławski oddział, aby 3 listopada 2016 r. pofatygował się do klubu Alibi, gdzie Łukasz “Icanraz” Sarnacki wystąpił z zespołem Corruption, celem przeprowadzenia z nim wywiadu. Koniecznie na tle wielkiego, oldskulowego kaloryfera żebrowego. Bez niego nie można rozmawiać o bębnach w muzyce ekstremalnej. Musimy sobie taki sprawić i zawsze go zabierać na wywiady perkusistami z tego kręgu…

W drugiej części wywiadu nasz gość dzieli się własną opinią na temat hejtu związanego z Larsem Ulrichem, a także opowiada o swoich fascynacjach muzycznych i perkusyjnych w okresie nastoletnim, pierwszym koncercie z własną kapelą, pierwszej sesji nagraniowej i lekcji z niej wyciągniętej oraz własnej partii bębnów, z której jest najbardziej zadowolony.

Bębniarki i Bębniarze! Oto Łukasz “Icanraz” Sarnacki w drugim odcinku wywiadu, specjalnie dla BeatIt, a więc i specjalnie dla Was!