> > > Mark Richardson (Skunk Anansie) artystą British Drum Co.

Mark Richardson, perkusista grupy Skunk Anansie – zespołu-instytucji w Wlk. Brytanii, właśnie dołączył do rodziny artystów British Drum Co.. Mark jest głównie znany z udanej kariery ze Skunk Anansie, ale jego muzyczne C.V. obejmuje również występy i nagrania z tak różnymi artystami jak: Little Angels, Feeder, Amy Macdonald oraz Mel B.

Mel Stewart, szef Działu Zestawów Perkusyjnych British Drum Co., mówi: “Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić fakt, iż Mark Richardson (Skunk Anansie) dołącza do rodziny artystów British Drum Co.! Mark jest od lat jedną z kluczowych postaci w społeczności perkusyjnej Wlk. Brytanii, a my od dawna śledzimy jego karierę. Jego sukces jest inspiracją dla nas wszystkich, więc witamy możliwość współpracy z kimś takim z otwartymi ramionami. Już się cieszymy na długą i owocną relację i wspieramy wszystkie jego przedsięwzięcia muzyczne”.

Keith Keough, szef British Drum Co., mówi tak: “Miałem Marka na swoim radarze od dawna. To znacząca postać w branży i fantastyczny perkusista. Podpisanie umowy z takim artystą to dla nas wielki krok i gorąco witam go w naszej stale powiększającej się rodzinie.”

Sam Mark z entuzjazmem podchodzi do perspektywy okładania zestawu BDC Legend Series, który wybrał dla siebie: “Nowatorstwo, przykładanie uwagi do szczegółów i dbałość, z jaką British Drum Company podchodzi do swoich instrumentów po prostu oszałamia. Jestem wdzięczny mogąc współpracować z producentem, który wnosi niezwykle innowacyjny wkład w światową branżę perkusyjną. To zaszczyt zostać przyjętym do rodziny BDC, która gromadzi w sobie fenomenalny talent mistrzów i mistrzyń rzemiosła budowy bębnów”.