> > > Nowa książka Matta Soruma już w przedsprzedaży

Matt Sorum – były perkusista Guns N ‘Roses, Velvet Revolver i The Cult, który ostatnio był zaangażowany w Hollywood Vampires, Kings of Chaos i solowy projekt Billy’ego Gibbonsa z ZZ Top, ogłosił zbliżającą się publikacji swojej książki zatytułowanej “Double Talkin’ Jive” nakładem wydawnictwa Rare Bird.

Książka będzie dostępna w twardej oprawie wraz z limitowaną płytą winylową. Zestaw może być również podpisany przez artystę. Spodziewana data premiery została wyznaczona na 15 sierpnia 2021r., ale można zamówić ją już teraz.

W książce “Double Talkin’ Jive”  legendarny perkusista Matt Sorum zabiera fanów muzyki za kulisy swojego rock’n’rollowego życia. Sorum, którego albumy sprzedały się w dziesiątkach milionów egzemplarzy na całym świecie, przedstawia wzloty i upadki supergwiazdy, wspomina swoje lata dzieciństwa, swoje uwielbienie do Ringo Starra, życie z  brutalnym ojczymem, handel narkotykami i ich przemyt, którymi zajmował się po ukończeniu szkoły średniej. Artysta dzieli się również anegdotami z okresu, gdy podróżował po świecie, walczył z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, a także pracował z Axlem Rose, Slash’em i resztą zespołu Guns N’ Roses. Matt wspomina również karierę w The Cult, Velvet Revolver, Motörhead, Hollywood Vampires czy Kings of Chaos – supergrupie stworzonej z “rockowej rodziny królewskiej”.

Matt rozświetla pomieszczenia, korytarze, kluby, teatry, areny i stadiony tą zaraźliwą rockandrollową energią, która powoli odchodzi w zapomnienie. Jego oddanie dla swojego rzemiosła pozostaje praktycznie niezrównane, a kiedy pałki odpoczywają, będziesz musiał przejść długą drogę, aby znaleźć kogoś fajniejszego w rock’n’rollu. Zanurzcie się natychmiast w te nasycone wybrykami strony i przekonajcie się sam!”- Lars Ulrich, Metallica

Barwnie, mroczne spojrzenie na po********ną psychikę legendarnego perkusisty. Chcę to czytać w kółko!” – Jonas Åkerland, reżyser