> > > Bartek Niebielecki opowiada o o kulisach powstania projektu Tajemnice Mistrzów Polskiej Perkusji

Przedstawiamy Wam cykl wywiadów online z twórcami i artystami biorącymi udział w projekcie “Tajemnice Polskich Mistrzów Perkusji – jak oni to robią?”  W tym filmie Bartek Niebielecki opowie Wam dlaczego w tym odcinku zajął się tematem grania rytmów shuffle , dlaczego wybrał taką piosenkę i co było jego zdaniem najtrudniejsze w trakcie realizacji projektu “Tajemnice Mistrzów Polskiej Perkusji”?

Oto fragment wywiadu:

Maciej Głuchowski (MG) – Dzień dobry! Cześć Bartek.

Bartek Niebielecki (BN) – Cześć Maćku

MG – Witamy Ciebie w kolejnym odcinku wywiadów, którzy juz brali udział i dzisiaj mamy przyjemność rozmawiania o tym w jaki sposób się to zrobiło, ten cały Twój film? Pierwsze pytanie, które zadaję każdemu perkusiście, który brał udział w tym cyklu, to jak oceniasz wynik, oglądalność Twojego odcinka? Dodam, ze dobijamy do trzech tysięcy. Co na ten temat?

BN – To jest bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich perkusistów, niszowych (że tak powiem). Nie jesteśmy celebrytami, więc ten wynik jest na prawdę świetny. W tak krótkim czasie, jak ten portal, ten cały kanał, to wynik jest na prawdę niesamowity i tym bardziej, ze to jest organiczne. Ludzie to oglądają, to nie jest krótkie i wysiedzieć te pół godziny to jest na prawdę czad!

MG – Też tak uważam. Rozmawiając z Michałem (Michał Maliński) tutaj wywiad tych aktywnych perkusistów w Polsce, są różne opinie na ten temat, według mojej wiedzy, a mam ją dosyć sporą, jest ich od 30 do 40 tysięcy. Czyli mamy te 10 procent. Co najmniej, więc gratulacje i to jest na prawdę niezły wynik i to będzie rosnąć….

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia całości wywiadu poniżej: